www.grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl

Ratowanie strażaków przez strażaków


O stronie


UWAGA: Autorzy dołożyli wszelkich starań, by przedstawione na niniejszej stronie internetowej metody były możliwie bezpieczne. Metody te należą jednak do grupy "metod ostatniej szansy" i opracowane zostały w celu zastosowania w sytuacjach wyższej konieczności, a więc takich, które dopuszczają podjęcie działań nie uznanych ogólnie za bezpieczne (art. 21, ust. 3, pkt. 2 ustawy o Państwowej Straży Pożarnej). Dlatego autorzy nie mogą brać odpowiedzialności za ewentualne szkody lub wypadki wynikłe podczas stosowania metod opisanych na niniejszej stronie internetowej.

Strona stworzona za pomocą edytora 1stPage 2000 v2.0 Final (http://www.evrsoft.com/).

Wszelkie materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów tych materiałów. Nieodpłatne rozpowszechnianie tych materiałów jest dozwolone pod warunkiem podania ich źródła (adresu tej strony) oraz niedokonywania w nich zmian.

Do otwarcia artykułów zamieszczonych na tej stronie wymagany jest program Acrobat Reader. Program do pobrania na stronie: www.adobe.comKlipy video zamieszczone na tej stronie można odtwarzać za pomocą programu WinAmp 5.08 w wersji Full. Program do darmowego pobrania na stronie: www.winamp.com/player/free.php    Copyright © 2004-2007 by Witold Nocoń powrót do góry